Top 10 IT “dead end” tehnoloģijas

Nolēmu neturēt sevī sabriedušo sašutumu par IT tehnoloģijām, kuras kā slīdoši pagātnes rēgi turpina vilkt savu nastu pamatplatēs, korpusos, barošanas blokos, procesoros, programmatūrā un visā tajā, kas mums – datoristiem, škiet svēts 🙂

Tātad! Saraksts ar IT lietām, kurām laiks doties prom.

  1. Floppy – zinu, zinu, nostaļģija. Bet laiks doties pie miera uzticamais flopi.
  2. PS/2 – šo sen vajadzēja nogremdēt. Wake up!
  3. LPT – Arī tāds vēl dzīvo, ticiet man!
  4. CD, DVD-ROM – Visiem jau tā skaidrs, ka ROMi ne ar ko neatšķiras no rakstītājiem (arī cenai nevajadzētu), ražotāji – pietiek mānīt tautu.
  5. Bumbiņu peles – Brand datoru ražotāji reizēm iemanās vēl Tās iesmērēt. Nekaunībai nav gala – gimme Optical or Laser!
  6. Peles bez skrolla – skrolls, jeb ritulītis ir kļuvis par peles trešo pogu. Nelieciet pārlapot tekstu ar softisko scrollbaru, tā ir spīdzināšana.
  7. AC97 Vs Azalia HD audio – Tiekam lūdzu skaidrībā, ka HD tomēr būs visur un metam AC97 pie malas.
  8. DVI, D-sub, HDMI, Composite, Component un visi citi zvēri – lai dzīvo DISPLAY PORT (drīz sekos raksts par šo tēmu)
  9. IDE – tas sadārdzina manu mātesplati par 5 centiem un biedē manus bērnus.
  10. ATX korpusi – novecojis standarts, problēmas ar back paneļu atšķirībām un murgaino montāžu, neskaidrības jautājumos par slēdžu, led, audio u.c. vadiem, pilnīgs haoss izmēros, paneļu stiprinājumos, dzesēšanas metodēs un standartos. Vajadzētu atstāt to pašu ATX, tikai ražotājiem vienoties par visām NESAVIETOJAMĪBU apvienošanām savietojamā, saprotamā standartā. Kuru piedāvāju nosaukt par XTX.

.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Uncategorized by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.