USB 3.0 – Kas tas tāds?

Pie apvāršņa (jeb Dateks piedāvājumā) ir parādījušās pamatplates ar USB 3.0
Pašlaik cītīgi strādājam, lai arī filtros parādītos šī tehnoloģija pie atbilstošajiem produktiem, bet tikmēr…

Ko mums, ikdienas lietotājiem, sola USB3.0?
Galvenā priekšrocība – ātrums!
Līdz šim bijām spiesti sadzīvot ar 480 Mbit/s USB2.0 caurlaidību, kura ir ierobežota ar 60 Mbit/s vienam kontrolierim (480 Mbits/s ir kopējā iespējamā caurlaidība), kas, protams, ir jau par lēnu, ņemot vērā, ka pašreizējo ārējo cieto disku, nerunājot par Flash un SSD iekārtām, datu pārraides ātrums pārsniedz 100 Mbit/s un atsevišķos gadījumos 150 Mbit/s.

Talkā nāk Supermens Superspeed!

300px-Certified_Superspeeed_USB_logo.svg

USB3.0 ir ieguvis:

  • SuperSpeed tehnoloģiju, kas spēj pārraidīt datus ar ātrumu 4.0 Gbit/s,
  • Palielinātu strāvas stiprumu, ar kuru iespējams barot USB Powered iekārtas (ceram ieraudzīt 3.25″ ārējos cietos diskus bez atseviška barošanas bloka),
  • Full-Duplex divpusēju datu pārraidi,
  • Enerģijas taupīšanu dīkstāves režīmā (portatīvo datoru, mobilo telefonu u.c. bateriju darbināmu iekārtu “dzīvības paildzināšanai”)
  • Savietojamību ar USB2.0

Ir arī savi mīnusi

  • USB3.0 iekārtas būs dārgākas par USB2.0 ilgu laiku,
  • Netiek solīts Windows XP atbalsts
  • Tirgū ir uz pirkstiem saskaitāmas iekārtas, kuras var pieslēgt USB3.0 portam

Tehnoloģijas attīstās – tas priecē. Iegādājoties datora pamatplati nedrīkst ignorēt to, ka parādoties USB2.0 tas ļoti īsā laikā kļuva par standartu de-facto un daudzi, kas veica pirkumu neņemot vērā jaunās tehnoloģijas parādīšanos, vēlāk bija spiesti iegādāties USB 2.0 paplašināšanas adapterus. Tomēr, tad – senajos Windows 98 un Pentium 3 laikos atšķirību starp USB1.1 un USB2.0 ikdienas lietojumos ingorēt bija neiespējami.

Pēc mūsu domām USB3.0 ir patīkams tehnoloģiju progresa solis!
Bet vai tas ir progresa lēciens? To rādīs pieprasījums..

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Uncategorized by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.