i5-660, 661,.,.,.,.,666?

Procesoru gigants Intel cenšas izbrīnīt ar “mistiskiem” procesoriem savā klāstā.
Sortimentā uzradušies procesori i5-660 un i5-661, kuru cena, takts frekvence, kešatmiņa u.c. svarīgi parametri ne par matu neatšķiras vienam no otra.

Lai klientam aiztaupītu pūles atrisināt dilemmu, kuru īsti izvēlēties, Dateks iesaka mest monētu,

  • ja izkrīt cipars: notiekti jāpērk i5-660
  • ja ģerbonis: i5-661

Bet, ja nopietni, tad ….

Atšķirības ir minimālas un ar veiktspēju maz saisītas.

i5-661 procesora  900 MHz iGPU grafiskā kodola takts frekvence ir augstāka par i5-660 (733 MHz iGPU)
Toties netiek atbalstītas tādas V-pro tehnoloģijas kā  Virtualization for directed I/O un Trusted Execution Technology, kuras ikdienas lietotājam nav nepieciešamas un tiek izmantotas vienīgi lielos uzņēmumos datoru parka uzturēšanas vienkāršošanai.

Nedaudz vērā ņemama atšķirība ir TDP, jeb procesora “elektrības patēriņā”: i5-661 procesoram TDP vērtība ir 87W savukārt i5-660 tie ir 73W.

Secinājumi: Ja plānojat iegādāties datoru ar integrētu videokarti un pienācīgākais kandidāts procesora amatā jums liekas kāds no abiem i5-66X, tad droši pērciet i5-661, jo iegūsiet mazliet labāku iebūvētās video kartes veiktspēju.

Savukārt, ja šis procesors tiks komplektēts datorā ar atsevišķu video adapteri – ieteiktu iegādāties i5-660, jo lieka 10W rezerve stabilitātei, elektrības rēķina samazināšanai, vai tieši otrādi – virstaktēšanai, nenāk par ļaunu..

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

This entry was posted in Jaunumi by Toms. Bookmark the permalink.

About Toms

Toms ir Dateks.lv pārdošanas vadītājs, mārketinga guru un rakstu autors ar plašu pieredzi un zināšanām datortehnikā. Zinošs, objektīvs, prot sarežģītas lietas pasniegt saprotamā un viegli uztveramā formā. Ja vēlaties Tomam ko jautāt, droši zvaniet uz Dateks.lv biroju (t. 67275758), rakstiet uz toms.zvinis@dateks.lv, vai meklējiet Tomu twitterī.