ATI Radeon HD5970 pieejama Latvijā!

Monday, 2009. gada 14. December

Lieliska ziņa īstiem spēļu cienītājiem un entuziastiem. Dateks katalogā ir pieejama pati jaunākā un jaudīgākā videokarte – Sapphire  Radeon HD5970 OC!

Jaunā grafiskā karte ir tiešām zvērīga, jo tā virtuāli dubulto jau tā ļoti iespaidīgās HD5870 kartes specifikācijas.

HD5970

Dual 2nd Generation Terascale Engine
I/O Output: Dual DL-DVI-I, Mini Display Port
Core Clock: 735 MHz
Memory Clock: Effective 4040 MHz
PCI Express 2.0 x16 bus interface
2GB(1GBx2) / 512 bit(256bit x2) GDDR5
Dual slot Fan with auto fan control
Dirt2 Coupon In the Box
Battle Forge Coupon In the Box

Kartes veiktspējas salīdzināšanai varam ieskatīties dažu populārāko spēļu parametru rezultātos:

Kā varam redzēt pēc rezultātiem, HD5970 pierāda sevi kā ātrāko grafisko karti. Kaut gan AMD samazināja grafiskā procesora un atmiņu frekvences jaunajām kartēm, lai iegūtu papildus stabilitāti, pagaidām HD5970 neatstāj Nvidia kartēm ne mazāko iespēju. Redzēsim, kāda situācija būs, kad iznāks 3 sērijas Nvidia kartes, kas plānotas izlaišanai nākamā gada pirmajā pusē.

Diemžēl šī karte nevar lepoties ar ļoti pieejamu cenu. Uz doto brīdi HD5970 karti varat iegādāties par nepilniem 410 latiem, bet tas bija gaidāms, jo šāda līmeņa kartes nekad nav bijušas lētas. Tomēr, ja atceramies senākus laikus, šī nebūt nav dārgākā grafiskā karte. Nvidia 8800 Ultra tās pirmsākumos maksāja virs 500 latiem. Grafisko karšu entuziasti, kuri vēlas iegūt visaugstākos rezultātus, būs ar mieru ieguldīt 400 Ls grafiskās kartes budžetam.

Pilnu kartes aprakstu varat izlasīt xbit labs aprakstā..

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Toms  |  Tagi: , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   96 Komentāri
 • Viesturs

  Jā, nu tā es arī ceru, ka 50 Ls varēšu dabūt par katru karti (cerams). Bet tomēr, kā jau es teicu, es labāk gribu ielikt vienu ļoti jaudīgu karti, nevis divas vidēji jaudīgas. Būtu man pamatplatei abi sloti uz 16x, tad būtu jēga, bet 16x un 4x… Nu, es pat nezinu… Mani pilnībā pagaidām apmierinātu 4870×2, tikai jāatrod to par pieņemamu cenu…

 • nameisis

  šaubos vai atradīs, nedomāju ka kaut kas jauns no rv770 vispār parādīsies, tas kas ir tas ir. AMD vairs nepasūta šos čipus un visi krājumi ir izpirkti, varbūt vēl vairumtirgotājiem ir.

 • labinieks

  Ko ta spēlēs ka dēļ VGA kartes vien esi gatavs izmest 200Ls,nemaz nerunājot par pilnīgi debīlajiem 400Ls.
  Kurš ir tas cienīgais geims tagad ka vajag tādu naudu izmest 🙂

  Iesaku visiem tagad neko nepirkt,kamēr martā iznāks Nvidia FERMI
  Tāpāt līdz martam nav ko spēlēt.
  Bet tagad tādiem geimiem kā COD MW2 pietiks arī ar HD4850/GTS250

 • Viesturs

  => labinieks…
  Kas attiecās uz mani, tad izlasi pašu pirmo komentāru.

 • nameisis

  Labinieks:

  Fermi nebus martaa, vismaz ne Latvijaa. Varbut revieweri sanjems kadu karti un newegg`s kadas piecas, lai avretu Nvidia brekt ka luk jau ir pardoshanaa. Pie tam pardoshana bus tikai high-end karte un varbut salvage dalja viena. Un neceri ka tas bus leetas.

 • Crow

  Vai tam, kurš uzrakstīs pēdējo (vai vairāk) komentāru, te kāda balva spīd vai kā? Es piedalos, ja kas 😀

 • kripto

  Fermi iznaks,būs jaudīgāks un par tādu pašu cenu,ATI nebūs citas izveles kā mest cenu nost savējam HD5970

 • nameisis

  Crow:

  Jāa 🙂 Mēģinam sasniegt komentātēko diskusiju Latvijā 🙂

  Kripto:

  Vai tu gadījumā nedzīvo sapņu pasaulē.
  Fermi visdrīzākis nebūs ātrāka par 5970, par 5870 gan būs. Iet runa par parasto nevis gx2 versiju, ja vien tāda būs. Ja pieņem, ka Fermi būs ātrāks par 5970. Tad nesapņo par šito cenu Nvidia uzliks 849$ kā 8800 Ultra – Latvijas tirgū tas būs apmēram 550-600ls. Nebūs nekādi tur 600 dolāri kā 5970. Bet ticība par performance crown ļoti maza. Izskatās pēc R600 un G80 dueļa un pāriešanu uz dx10. Toreiz ATI brēca, ka 2900XT būšot par 30% ātrāka kā 8800GTX, rezultātu un delay mēs jau zinām. Šoreiz sitācija ir apgriezta.

  Zinot ka Nvidia turpinās savu kursu uz HPC (making products for world that don`t exist) ar Fermi un aizņemot čipa vietu ar spēlēm nevajdzīgām lietām, kā piem. ECC, plus A2 silikons diezgan smagi atpaliek no clock targetiem. Nav man īpašas ticības, ka ar ražošanai paredzēto (pagaidām paradzēto) A3 šie spēs kaut ko radkāli uzlabot.

  P.S. Fermi ārstē vēzi, palielina iespēju laimēt loterijā miljonu, un tikt kronētām par Zviedrijas karali. *sarcasm

 • hehe

  Ko jūs te visu laiku pieminat 8800ultra piemēru,tas etaps ir noiets.Tirgus un tehnoloģijas ir attīstījušās,un kruta VGA karte vairs nav nekas eksluzīvs,tā ir igdiena.
  Jebkura gadījumā visu izsaka maksātspēja,un uz doto momentu mūsu valstī,pie mūsu /cenzēts/ bezdarbu un vidējo algu 250Ls,domājiet līdz 🙂

 • boss

  HD5850 CrossFire pavisam minimāli atpaliek no HD5970

 • Crow

  Gluži pareizi. HD5970 – 2x HD5870 CrossFire uz čipša. Lai nevarētu izmantot mājas apsildīšanai, apgriezieni nolaisti uz HD5850 līmeni. Sanāk lētāk un labāk.

  Man gan personīgi sākt apnikt šie lielie kluči. Ja varētu izmantot vairāk (daudz vairāk) arī kam citam, kā tikai spēļuku dzenāšanai, tad būtu daudz lielāks pieprasījums. T.i., es domāju, ka HPC/CUDA, nu un arī FireStream ir cerīga taustīšanās kaut kur uz pareizo pusi. Tikai paralēli procesi ir diezgan sarežģīta nozare, tāpēc slinkie developeri nelabprāt ķeras tam klāt un tāpēc trūkst praktiska pielietojuma iespēju sadzīvē 😉

 • martinels

  Pagaidām pilnīgi pietiek ar 4890, martā gan nāksies nolocīt kāpostu, jā…..

 • Viesturs

  Nu, manā gadījumā laikam atliek vien meklēt par kaut cik jēdzīgu cenu 4870×2. Jo 400 latus pagaidām videokartē ieguldīt man nav pa kabatai. Vēlāk tad jau redzēs, kas un kā. Tā kā man mātenei ir 2 PCI-Express sloti- viens uz 16x, bet otrs tikai uz 4x (kā rezultātā netiks pilnvērtīgi izmantoti otras videokartes resursi), tad likt divas videokartes man nav īpašas jēgas.

 • nameisis

  Crow:

  Diemzjel ir ne tikai slinkums, bet ari resursu truukums. Sviinijs (galvenais vecis no Epic) teica, ka 10x vairak resursi jāpatērē nekā izstrādājot piem. to pašu uz CPU. Tā kā reāli HPC attīstību spēs sekmēt tikai paši ražotāji Nvidia/AMD/Intel. Jo developeriem nav tik daudz naudas.

  “According to Mr. Sweeney, if the cost (time, money, pain) to develop an efficient single-threaded algorithm for central processing unit is X, then it will cost two times more to develop a multithreaded version costs, three times more to develop Cell/PlayStation 3 version and ten times more to create a current GPGPU version. Meanwhile, considering the game budgets, over two times higher expenses are uneconomical for the majority of software companies.”

 • Crow

  Man kā mūžam neapmierinātajam patērētājam ir to viegli norakstīt gan uz atrunāšanos, gan zināmu līkrocību 🙂 Varbūt Epic tiešām nav to līdzekļu, bet tādiem gigantiem kā Rockstar, kas jau pirmajā nedēļā atpelnīja GTA IV budžetu, tā diez vai būtu tik liela problēma. Turklāt, ja vienreiz labi izstrādā pašus pamatus, var taču tālāk izmantot citiem līdzīgiem projektiem vai outsourcēt citiem.

  Man gan vairāk doma bija par lietošanu ārpus spēļukiem. Tagad, kad dualcores jau ir de facto un proču jaudas pieaugums vairāk notiek tieši uz kodolu skaita palielināšanu, vienalga būs jāķeras paralēliem procesiem klāt visai drīz. Jau FireStream pašos pirmsākumos tika uzcepts proof of concept par izmantošanu skanēšanā uz vīrusiem. Tagad Kaspers atkal kaut ko pamocīja attiecībā uz Teslām, kur ātruma pieaugums esot desmitkārtīgs. Mrakosoft, Adobe, Oracle visi varētu vienā mierā varētu izgāzt kaudzi pētniecībā. Imho, tā tomēr vairāk ir negribēšana. Lēnāk braucot, var vairāk iegrābt, vainu uzgrūžot Intel/AMD un citiem dzelžu izstrādātājiem, kas, edz, netiek līdzi softu (apšaubāmās) attīstības tempiem.

 • nameisis

  Epic varetu but gan lidzeklji, jo Unreal enigne tiek ljoti daudzam spelem outsourcēti. Totites rockstar taisa to pashu GTA priksh konsoleem un tad starp citu portee. Vienk spelju tirgus pirksh PC ir parak mazs lai butu verts skjerdeeties, jo ieguvumi nebus tik lieli ka izmaksas.

  Par ne speleju izmantoshanu. Bizness paliek bizness, no taa vairak vinju programmu nepirks, ka taa kustesies atrak ar jaudiigu videokarti. Tapec ari visu attistibu uzgruzh dzelzhu izstradajiem. Tipa gribat lai tauta perk quad`us un hex`us, palidzet mums izstradat programmas, vai arii apmaksajiet to izstradi.

 • Crow

  Značit, ar zināmu nepacietību gaidu, kad pusvadītājus vairs nevarēs pataisīt mazākus. Tas būšot drīz (teica kaut kāds Meindla kungs 2001. gadā :D).
  Kā nereizē, Nviģijas problēmas ar GT300 – pa pusei tieši neveiklā pāriešana uz 40nm. Tagad jāpaskatās, ko labu ATI gatavo priekš HD6xxx…

 • nameisis

  Man lieks pusvadītāju industrijā visu laiku ir bijusi nezina par to kas būs pēc 10 gadiem. Pagaidām kādu laiku var dzīvot, vienīgi ražotāji paliks ar vien mazāk. Pie tam 3D čipi ir diezgan tālu izstrādē, tākā daļa problēma tiks atrisināta ar to.

  Lielākā problēmas daļa ir Nvidia pati ar to ka dzīvo 4 gadus pagātnē un vēljoprojām mēģinat taisīt milzīgus čipus. Pie tam uzreiz liekot jaunu arhitektūru uz jauna un slikta procesa = rezultāts ir acīm redzams. Protams TSMC arī izcēlās ar īpašu veiklu transition.

 • Dāvis

  410ls!!!! ārzemju saitos pa 1000euro (~700ls) var salikt tādu kasti, kurā ir iekšā šitā karte un viss pārējais – procesors, baroklis, RAM’s – ir līmenī, bet latvijā maksāt 400ls par karti vien, nu s v i e s t s! =)

 • nameisis

  Latvijā arī var salikt pa 700ls kasti ar šito iekšā nav problēmu Bet cena augsta dēļ mūsu valsts un tas ka viss reģions ir Sūnu Ciems.

 • Crow

  Dāvi, kuri tie ārzemju saiti ir? Pie amīšiem, jaunajās olās (newegg), piemēram, noteikti var dabūt lēti visu, sākot no USB zobu bakstāmajiem, beidzot ar šo šedevru. Bet Lielā Dīķa šajā pusē gan neesmu redzējis… ja tu saki “euro”, tad značit tepat Oiropā? o_0

 • nameisis

  jap, pirms neilga laika 5970 bija pari pa 600 eerikiem, gribetos redzet kur ir letak 🙂

 • Crow

  Umm, Laimīgu 2010!? 😀 Aizkavējos mazliet, bet diskusiju vajag turpināt :>

 • nameisis

  Jā Priecīgu Jaungadu bērni 🙂

 • aļoša from jamaica

  labāk nogaidīt, kad dx11 būs ierasta lieta un tad arī ņemt karti, tagad ir kaut kā neritīgi

 • Pat līdz 100 neaivilkām 🙁

 • Crow

  Vēl jau var paspēt. Redz, resnā dāma ir kliegusi un Nviģija iekš CES ir prezentējusi pirmo jēdzīgo GT300 karti, kas par spīti visām apgraizīšanām laikam tomēr pārsitīšot ATI. Protams, atkal nekā konkrēta. Man par šo taisni vai asaras līst. Puņķi arī, bet tāpēc, ka esmu saaukstējies :>

  Kaut kur pat lasīju, ka viena tante teica, ka lielākā daļa izdevumu par šo FAIL būšot jāatmaksā pašiem TSMC. Esmu pārliecināts, ka es veiksmīgi trāpīšu ar savu nākamo pirkumu tieši pirms pricedrop… jā gan!

  Palikšu zaļais fanbois :>

 • Tas ka ātrāksi Fermi variants pārspēs 5870 mani nemaz nepārsteidz, bet neticu ka tiks kaut tuvu 5970. Dual variants šorbrīd nav iespējams, ar neveiksmīgu arhitektūru.

  Jā tā saka, ka TSMC, segs daļu zaudējumu no neveiksmīgajiem čipiem, lai arī TSMC ir sačakarējis pāriešanu uz 40nm procesu, tomēr tas, ka Fermi nav normāli ražojams ir gandrīz tikai Nvida`s vaina.

  Man gan nāksies iztikt ar Juniperu neiznāks gaidīt līdz Aprīļa beigām, labākajā gadījumā.

 • Crow

  Beigu beigās abi divi vienalga čakarē potenciālo pircēju 😐

  Džemperis… nē, Junipers varēja gan būt tikai mazliet lētāks. Būdams zaļais fanbois ar plānu maku, es nevaru saskatīt Evergreen sērijā neko ievērības cienīgu. Esam jau vienojušies DX11 nav nekāds advantage, vismaz pagaidām.
  Viss reducējas uz vienu vienīgu patiesu ieguvumu – patēriņā / rijībā, značit zemākām t*C… ergo, vispārēji zemāku ikmēneša maksu Latvenergo.
  Ek, muldu atkal. Bet kaut kā jau tas sotaks jāsavāc…

 • 😀

  Būdams zaļais fanbois, tev gan nāksies gaidīt līdz kaut kam sakarīgām no zaļajiem, nedomāju, ka Fermi īpaši ietekmēs cena atlikušajajām GT200 kartēm par low endu un mūžīgo G92 nemaz nerunājot .

  Jap evergreen, protams nekas īpašs nav bet tākā nogulēju 4850 nāksies vien sēdēt uz 5750, vismaz pagaidām tā izskatās

 • SAS

  Kad tad būtu īstais laiks iegādāt GTX295 ??? Tīri teorētiski pēc GT300 izlaišanas vajadzētu būt kaut mazam “price drop” – tas man tāds jaunības maksimālisms 🙂
  Runājot or i7 pročiem vai ir jēga pirkt i7 950 vai pietiek ar i7 920 ???

 • Viesturs

  Ja vien tagad Latvijā par saprātīgu cenu parādītos HD 4870×2, tad es vispār būtu līdz smaidam apmierināts. Nesaprotu, kāpēc tāda laba videokarte ir tā vienkārši pagaisusi bez pēdām no Latvijas. Kāpēc neviens vairs tās neieved?

 • Crow

  Ekur nameisis mums saka, ka GT200 nebūs pricedrop. Tā ja. Cerēt jau varam, bet dēļ visām tām nelaimēm var arī būt, ka neapžēlojās. Redzēs, kā vispār revolucionārais Fermi aizies tirgū. Varbūt, ka būs reti spēcīgs, bet pārāk revolucionārs. Un laiks arī… šaubos, vai ir vērts gaidīt.
  GTX295 Latvijas veičos, cik skatos, nemaz nekur nav dabūjami. Šķiet, ka pārtrauca ražot, bet Oiropā vēl ir dabūjamas, visas jau nav iztirgotas.
  Vistuvākais variants GTX295 ir divas GTX260 SLI. Kombinācija, protams, švakāka (jo 295=2×275 + underclock). Bet par to arī lētāka (zem 250 naudiņām).
  SAS, tev laikam maks tā neērti kabatu spiež, ka gribi i7 950 pirkt? 😀
  Atšķirība ir tikai megahercos. Par to pašu naudu labāk paņemt augstākas kvalitātes māti un atmiņas un, ja tiešām nepietiek španunga kādam specifiskam uzdevumam, pamēģināt overclock.

 • SAS: ko tur ākstīties ar šikumiem uzreiz 2x i7 980 un jauno dual socket plati no EVGA

  295gtx šaubos vai būs kur dabūjama, zinot ka Nvidia zaudē naudu viņas ražodama, tad viņām ir EOL. Dažas varbūt parādīsies, bet tie ir neizpārdotie eksemplāri un šaubos vai būs lēti. 285un 275 ir stipri par dārgu. Ja būtu liels uzkrājums piem. 295gtx, tad kad parādītos Fermi tad cenu nomestu. Tāpāt kā bija ar 3870/3850 kad parādījās 4870/4850. Zem tām 250 naudām nopērc 5850 pārāk izcils jau nav, bet vismaz nebūs problēmas ar SLI un scalingu un mazāk tērēs strāvu. Pie tam jebkura plate ar nvida chipset`u s***. Ir nestabilākas, overklokojas sliktāk, tērē vairāk strāvu.

  Viesturs:

  Nespid arī tev. Kā jau runājām 4870×2 nebūs, vismaz ne par saprātīgu cenu. Amd tulīt pabeidz pilnu pāreju uz 40nm procesu (Rīt iznāk Redwood kartes aka 5670 un kaut kad drīz 5650), vecās kartes ir gandrīz pilnībā iztirgotas un viss. 4870×2 ir ekonomiski neizdevīgi viņiem. newegg`a kartēm pat rakstīts klāt no longer available.

 • Sorri aizmirsu ka SLI tagad tiek licenzēts arī uz Intel platēm 🙂

 • SAS

  Man tāds aplams jautājums kuru socket labāk izvēlēties LGA1156 vai LGA1366, jo kādam no šiem soketiem jaatmirst dabīgā ceļā, jautājums tikai kurš 🙂 Cik zinu Asus plāno kaut kad pāriet uz 32nm procesu un man šķiet ka tik bazēts uz LGA1366, bet varbūt maldos…
  Ko labāk izvēlēties i7 860 LGA1156 ar 2.8Ghz vai i7 920 LGA1366 ar 2.66Ghz, jo cenu starpība ir niecīga.

 • Crow

  Nedomāju, ka kāda no viņām atmirs. 1156 – office/consumer, 1366 – gaming/performance. Divi dažādi tipi; nesavietojami, jo Intel gribās naudu (a kam negribās?)

  1156 der visam, izņemot high-end spēlīšu trenkāšanu (SLI/CF). Jo ir tikai 16 PCIE lānes(*), dual-channel atmiņa un it kā švakāka atmiņas caurlaidība (kontrolieris ir tieši procesorā). Bet pagaidām 1156 ir energoefektīvāki (zaļāki, kā smejies) un teorētiski mazāk cepinās.

  1366 – triple-channel atmiņa caur QPI (ļoti kruti, značit), Tri-SLI nav būtiska problēma (quad gan laikam būs…8x*4) utt. utjpr. Vairumam 1366 nav pa kabatai, bet toties ir zvērs. Jā, Asus (pats nepāries), bet atbalstīs jaunos 32nm seškodolniekus (un varbūt arī vairāk, ja tādi taps ražoti).

  Ja tu jau tagad gaidi seškodolnieku un vispār gribās stiepties līdz pašiem griestiem – tev jāņem 1366. Jo priekš 1156 upgreidu nebūs.

  * ja var būt latensiji, tad ir arī lānes 😀

 • nameisis

  1366 is ši brīža Serveru un workstation socket. Un 1156 ir parasto datoru sockets tākā abi kādu laiku paliks. Intel`am vēl būs 1567 socket`s uz kura būs bazēts Octal-core Becton`i.

  Par Sandy bridge protams, ka neko nezinām, bet domāju ka ar 1156 socket`u vajadzētu pietikt, nedomāju, ka partneri un co priecāsies par pārāk biežu soketu maiņu.

 • nameisis

  Tomēr iedomājos tos nabaga cilvjus, kas tagad piem. ieprika Nehalem serverus ar domu vēlāk upgrade uz 8niekiem. Bet nē lūk gribi Octal`u ej pērc jaunu plati uz 1567 soketa. Nice nice. Intel`s panem visus p*******

 • Crow

  Es te tā pamuldēšu mazliet… varēja laikam iztikt bez 1156 un visur iztikt ar 1366. Bet tad pasākums būtu dārgāks, nepieprasīts un Otellini kunga (Intel CEO) atskaites akcionāriem varētu glābt varbūt vienīgi Ballmera cienīga lēkāšana 🙂
  .
  Seškodolnieks aka “i9” derēs iekš 1366. Atļausiet pajautāt – kam jums, cienījamie, nepieciešams octal-core? Jūs tur Keno vinnējuši esat vai arī jums rados bijis Makdonalds vai Rokfellers? A serveri… serveri – tas ir cits jautājums, kā saka Dobelis. 🙂
  .
  Pag, bet vai Bulldozer procesoriem derēs AM3 sockets? Varbūt low-end, bet kopumā neticās. Jo kontaktu skaitam socketā un kodolu skaitam tomēr ir kaut kāda sakarība. Bet buldozeri būšot līdz 16 kōrēm…
  Būdams akls Intel fanbois, es naktī gulētu mierīgāk, ja Bulldozers noslaucītu AM3. No offence 😀

 • nameisis

  Tā gan, neviens vienk. vairs nepirktu tad core i7 9xx, jo varētu iebāzt letākus variantus krutajās platēs. Protams uz Shamino un Co tas neatiecas

  Par Octa tieshi runa gāja par serveriem, jo Becton`i ir jaunā Xeon paaudze.

  http://www.semiaccurate.com/2010/01/06/8-core-bectons-put-laptop/

  :DD iebāzts laptopā

  p.s

  Jā AMD būtu laiks atteikties no 939/940 socketiem. Serveros jau būs G34 un C32. Viens highend otrs tipa low power.

  http://www.theinquirer.net/img/12249/AMD_Sockets.jpg

  Vēl it kā fusion`am būšot jauns sockets, bet ceru ka nē. Tākā CPU daļa būs vecais draugs Deneb tad, ceru ka pirmā versija tomēr paliks uz vecā AM3.

  High end “Sleseram” bus noteikti jauns sokets.

 • Crow

  Hahhh… labs variants ar to laptopu. Cerams Dual-SLI un RAID arī ir, citādi jau nemaz nav jēgas ar tādu sākt. Gaidam dateksā, man tādu vajag! T.i., nevis tikai gribu, bet vajag 🙂
  .
  Bet tad atkal… pēc gadiem pieciem tā būs norma. Mazāks, mazāk rijīgs, vieglāks, bet norma.
  .
  Btw, kāpēc mēs nevaram vispār izlaist to briesmīgi biedējošo 2012. gadu? A 31.12.2011 visi svinam jauno 2013. un viss būs čībā 🙂

 • nameisis

  a ja nu pasaules gals 2013. 06. 06 = 666

  Prtoams ka būs norma, ar laiku arī 1K core būs norma 🙂

 • Crow

  Cerams, ka pēc tā pasaules gala visiem krutajiem produktiem būs pricedrop. Lai nu kad, bet tad noteikti. Un tad es iegādāšos HD5970… nē, ne šito lūdzni… HD7970! Nu vienalga.

 • nameisis
 • nameisis

  Beidzot zaljas brilles paradijushas arii LV brinums ka liidz paradiishanai nebija visa tehnoloģija nokancelēta