Weblapas uzlabojumi nr. 1

Thursday, 2009. gada 29. October

Bieži vien datortehnikas izvēle un iegāde ir garš un komplicēts process, kurā tiek iesaistīti radi, draugi, paziņas vai veikalu konsultanti. Mēs vēlamies padarīt šo procesu ērtāku un tāpēc esam ieviesuši jaunu funkciju – linku (saiti) uz iepirkumu grozu.

Šī lieta darbojas sekojoši – jūs iepirkuma grozā ievietojat interesējošo preci, piemēram, datoru, kurš veidots uz jaunā Intel Core I5 procesora bāzes. Šim iepirkuma grozam ar konkrēto preci automātiski tiek izveidota unikāla saite, skat. bildi.

grozs

Šajā piemērā datora bāzes komplektācija ir mainīta, līdz ar to dators ir kļuvis jaudīgāks un arī attiecīgi dārgāks. Vai šī komplektācija apmierinās jūsu vajadzības, vai pietiekami ilgu laiku nezaudēs savu aktualitāti, vai nepārmaksājat par nevajadzīgam ekstrām – šie jautājumi pirms pirkuma apstiprināšanas obligāti jāprecizē, griežoties pie speciālista.

Kā jārīkojas situācijā, kad vēlaties šo konkrēto komplektāciju apspriest ar kolēģi, teiksim, Skaipā? Klikšķiniet laukā, kur publicēta saite, un nokopējiet to uz skaipa čatu. Vai arī ievietojiet to savā blogā, piemēram, šādi. Vai saīsiniet un publicējiet twitterī.

Kad jūsu kolēģis vai draugs būs saņēmis šo ziņu un uzklikšķinājis uz saites, viņam būs iespēja izmantot funkciju “Mainīt komplektāciju” un izveidot savu, uz jūsu komplekta bāzētu variantu. Nu un attiecīgi, atkal izmatojot no jauna izveidoto saiti, nosūtīt to jums atpakaļ vai pārsūtīt kādam citam.

Ceram, ka šī jaunā funkcija atvieglos jūsu izvēli, iegādājoties datortehniku, kā arī iepirkšanās procesā veidos ērtāku komunikāciju ar konsultantiem. Ja jums ir vēl kāda laba ideja, kā uzlabot mūsu weblapas funkcionalitāti, labprāt uzklausīsim raksta komentāros.

P.S.
Paldies idejas autoram Zigurdam V., 10.- Ls dāvanu karte gaida mūsu birojā 🙂.

Just introduce the necessary program which allows to use android spy in phone and it is possible to check quietly everything with the help spy on phone here and so everything is arranged.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Mārcis  |  Tagi: ,   |   Tēma: Jaunumi  |   11 Komentāri
 • A

  Tikai īso urli vēl derēja tās garās desas vietā.

 • Lee

  Jauka, fiška. Vēl varētu galvenajā lapā pie “jaunākie produkti” pievienot arī cenu. Domāju, ka tas piesaistītu tiem krietni lielāku uzmanību un uzreiz sniegtu vienu no galvenajām informācijām par preci.

 • y0

  jauka lieta, piekrītu. pats varēšu saglabāt konfigurācijas un pēc tam bakstīt citādi, nice.

  ielinkotā komplektācija gan ir roflmao – hd 4890, i7 860 un tad 450 w baroklis, ahahahaha. bet tas jau tikai piemērs, diespasarg kādam ko tādu nopirkt.

 • Mārcis

  y0: Mēs jau gandrīz vai likām likmes – pamanīs kāds šo superkomplektāciju vai nē 🙂 Bet citādi, protams, tāds pasūtījums cauri neizietu.

 • Viesturs

  Fīča jau baigi labā. Kādreiz taisīju Print Screen lai nosūtītu un parādītu otram groza saturu.
  Bet man ir jautājums!!! Kāda no tā visa ir jēga, ja tas reāli nav nopērkams? Kad cilvēks izvēlējās no Dateks kataloga preci un zvanīja, lai to pasūtītu, tad tika atbildēts, ka dotās preces neesot un pats interesantākais, ka pasūtījumi netiekot pieņemti! Tas man bija pārsteigums! Ko tas nozīmē??? Dateksa beigas? Līdz šim, sniedzot cilvēkiem konsultācijas, ieteicu preces no Dateks klāsta. Ko jūs man tagad iesakāt darīt?

 • Viestur, nezinu ar ko esi runājis, bet visas, dateks lapā esošās, preces ir pasūtāmas un pasūtījumi tiek pieņemti, ja prece ir noliktavās.

 • Mārcis

  Papildināšu Aivaru – pie mums nevar ielikt grozā preces, kuras nevar nopirkt. Tātad par 99,9% var rēķināties, ka pasūtīto preci arī saņemsiet. Atlikušo 0,1% atstāsim tiem gadījumiem, kad ir notikusi kļūda datu apmaiņas procesā ar mūsu piegādātājiem.

  Bet vēl pastāv tāda varbūtība, ka cilvēks izvēlējās preci, kura jau sen vairs nav pārdošanā, bet ir saglabāta katalogā, lai klienti varētu aplūkot šīs preces parametrus un bildes. Šādos gadījumos pie preces apraksta vienmēr ir norādīts “šī prece nav pieejama, to nevar nopirkt” utt. Tad, ja prece nav pieejama, mēs pasūtījumus nepieņemam. Un tas nebūt nenozīmē Dateksa beigas.

  Uz jautājumu, ko mēs ieteiktu tagad darīt, laikam būs jāatbild šādi – iesakiet cilvēkiem mūsu uzņēmumu arī turpmāk, un mēs darīsim visu, lai attaisnotu jūsu uzticēšanos.

 • Viesturs

  Nu, skaidrs! Paldies par skaidrojumu! Ņemsim to vērā! Pašam ir interese tuvākajā laikā šo to iegādāties no komponentēm. Jaudīgu videokarti (4870×2 vai ko tamlīdzīgu) un vēl šādus tādus sīkumus.

 • Mārcis

  Viestur, mums patlaban birojā ir viena 4870×2, ko varam pārdot ar vērā ņemamu atlaidi, ja ir interese, uzzvaniet.

  http://www.dateks.lv/cenas/25/29180_sapphire_radeon_hd4870x2_2gb_256bitx2.php

 • y0

  varbūt nav īstā vieta, kur prasīt, bet tomēr – kādreiz pie Jums varēja iegādāties E-mu skaņas kartes un midi klaviatūras (pēdējo xboard49 pat paspēju nopirkt, cepuri nost, lieliska manta). vai kkad nākotnē neplānojas atkal tādu lietu tirdzniecība?

 • y0: Diemžēl E-mu kartes un klaviatūras ir pazudušas no mūsu piegādātāju katalogiem, līdz ar to nevaram prognozēt, vai un kad šīs mantas atkal parādīsies pārdošanā.