Kingston HyperX sasniedz 3068 MHz dual channel režīmā!

ceturtdiena, 2010. gada 26. augusts

Kompānija Kingston, GamesCom 2010 laikā, sadarbībā ar diviem virstaktētājiem sasniedza DDR3 atmiņu takts frekvences rekordu dual channel režīmā. Kingston 2333MHz HyperX kits tika virstaktēts līdz pat 3068 MHz frekvencei.

Virstaktēšanas stenda pamatā bija GigaByte P55-UD6 pamatplate un Intel Core i7 870 centrālais procesors, kurš gan ir atlasīts eksemplārs ar ļoti labu atmiņas kontrolieri. Ražotāja garantētā darbības frekvence šiem HyperX moduļiem ir 2333MHz ar aiztures laikiem 9-11-9-27 ar spriegumu 1.65V.

Kingston stends

Nav gan atklāti precīzi spriegumi, lai sasniegtu šo frekvences rekordu, taču skaidrs ir tas, ka spriegums nebija no tiem mazākajiem, jo gan procesors, gan atmiņas tika dzesētas ar šķidro slāpekli. Virstaktēšanas laikā procesora frekvence arī tika pacelta līdz 4347 MHz. Rekordam tika izmantos arī 512GB SSD Kingston disks un Radeon HD5670 grafiskā karte.

Ziņas avots un vairāk informācijas – NordicHardware.com

Kaspars

Kaspars

Kaspars ir dateks.lv servisa inženieris - komplektē datorus, diagnosticē bojāto datortehniku, veic testus un sniedz rekomendācijas datortehnikas komplektēšanas jautājumos. Kaspara hobiji - bmx, foto un svaru zāle. Kasparu var sameklēt arī twitterī.

Pastāsti draugiemPastāsti draugiem Pievieno TwitterimPievieno twitterim
Autors: Kaspars  |  Tagi: , , , , , ,   |   Tēma: Jaunumi  |   Pievieno komentāru